Ara

HAKKIMIZDA

 

CDO Turkey, 2014 Aralık ayında TÜBİYAD Finans ve Bilişim Yöneticileri Derneği üyelerinin destek ve katkılarıyla kurulmuştur.

 

Dijitalleşme, kurumsal şirketlerin en önemli konularından birisi haline gelmiştir. Dijitalleşme yolunda en önemli noktalarından birisinin şirket üst düzeylerinin konu hakkındaki farkındalıklarını artırmaları ve şirketlerinin sürdürülebilir ve doğru dijital stratejilerine oluşturulmasına öncülük etmeleri gerektiğine inanıyoruz.

 

Dünya trendlerindeki gelişmeye bağlı olarak Türkiye'deki kurumsal şirketler dijitalleşme de önemli adımlar atmaktadırlar. Buna karşılık CDO (Chief Digital Officer) atamalarını yapmadıkları ve CDO ya bağlı ekipleri oluşturmadıkları için çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanan dijital pazarlama projelerine imza atmaktadırlar.

 

Doğru ve sürdürülebilir dijital stratejinin oluşturulması için CDO ataması olmazsa olmazlardandır. CDO Turkey olarak şirket üst düzeylerine yardımcı olmak amacıyla dijital dünyadaki tüm gelişmeleri özet olarak internet sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız aracılığıyla sizlere sunmaktayız...   

 

     Hakkımızda Gizlilik ve Güvenlik İletişim © CDOTurkey.com 2015