Ara
Kozan Demircan
Genel Yayın Yönetmeni

 Kaynak


http://khosann.com/
http://cdoturkey.com/KozanDemircan

          
 
Dijital iletişim danışmanı olarak şirketlere pazarlama iletişimi ve sosyal medya projeleri hazırlıyor, Açık Sınıf’ta sosyal medya ve pazarlama eğitimleri veriyorum. Aynı zamanda Popular Science Türkiye dergisi için bilim-teknoloji yazıları yazıyor ve Milliyet TV, Silikon Vadisi web kanalında sevgili Dinçer Karaca ile güncel teknoloji haberleri sunuyorum.

Profesyonel çevirmenim ve dergicilik sektöründen geliyorum ama çevirmeyi değil, Türkçe söylemeyi seviyorum. Sergio Bonelli’nin İtalyanca Nathan Never çizgi romanlarını çeviriyorum. Uzun yılların Barbar Conan çevirmeniyim.

Kitap kurduyum, video oyunlarını, kitap okumayı, çeviri yapmayı, roman yazmayı seviyorum.

Bilimkurgu, epik fantezi, çizgi roman, heavy metal, Yıldız Savaşları, Uzay Yolu, felsefe ilgi alanlarım.

Popüler bilim, kuantum fiziği, astrofizik, astronomi, biyoteknoloji, askeri teknoloji, mobil dünya, bilişim sektörü, Yapay Zeka, teknolojik tekillik, fütürizm, transhumanizm ise diğer ilgi alanlarım.

Tablette kitap okuyan ama eski kitapların baskı kokusunu seven, aksiyon figürleri biriktiren, Mass Effect video oyunundaki teknolojileri ya da Baldur’s Gate’teki Ortaçağ silahlarını Türkçeleştirmeyi seven bir insanım. Bununla birlike gezmeyi, yemeği ve arkadaşlarla eğlenmeye de bayılırım. Bazen vakit bulmakta zorlanırım, bazen de sahilde tek başıma yürümeyi tercih ederim.

Ve yazmadan, konuşmadan, anlatmadan, sorgulamadan duramam. Bu blog da ilgilendiğim konular bağlamında içimden gelenleri paylaştığım bir ortam.

Kariyer bilgilerime LinkedIn’den ulaşabilirsin ama bu yazının ve sitenin hakkımda bir fikir verdiğini sanıyorum.

Siteyi okurken keyif alıyorsan benim için yeterli. Bilginin, paylaşım ve internet özgürlüğünün insanları ortak paydada buluşturarak kendini gerçekleştirmesi ve ifade etmesinin dışında özel bir misyonu olduğuna inanmıyorum.
Uzmanlık Alanları
  • Sosyal Medya
  • Pazarlama İletişimi
  • Mobil Pazarlama
  • Mobil Teknolojiler
  • Yazıları

  • Dijital Dönüşümde Yapay Zeka Devri >> Hitachi Üretimi Artırmak İçin Robot Yöneti..


  •  


        Hakkımızda Gizlilik ve Güvenlik İletişim © CDOTurkey.com 2015